INTEGRIMI DHE NDIKIMI I NJË SISTEMI PËR ORGANIZIMIN E MËSIMIT ELEKTRONIK NË PROCESIN MËSIMOR NË ARSIMIN E LARTË

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *