VKM nr. 386, datë 1.6.2022 "Për miratimin e fushave dhe programeve të studimit, që bëjnë prioritet kombëtar dhe mbështetjes financiare të studentëve të shkëlqyer, e studentëve që ndjekin këto programe në Institucionet publike të arsimit të lartë" - UNIVERSITETI I TIRANËS

VKM nr. 386, datë 1.6.2022 “Për miratimin e fushave dhe programeve të studimit, që bëjnë prioritet kombëtar dhe mbështetjes financiare të studentëve të shkëlqyer, e studentëve që ndjekin këto programe në Institucionet publike të arsimit të lartë”