ANALIZA E IMPLEMENTIMIT TË PROJEKTEVE PPP NË KOSOVË – PËRFITIMET, VËSHTIRËSITË DHE FAKTORËT KRITIKË TË SUKSESIT PËR PPP

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *