ASPEKTE TË FUNKSIONIMIT TË SISTEMIT PENAL POST-MODERN DHE PERSPEKTIVAT E EVOLUCIONIT NË PLANIN KRAHASUES, SHQIPËRI –KOSOVË

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *