D“Gjuha dhe terminologjia juridike e kushtetutave (vecori të gjuhës së dokumentave zyrtare juridike në gjuhën shqipe, terminologjia përkatëse dhe përqasje me dokumente juridike në gjuhën angleze)”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *