e-QEVERISJA DHE INTEROPERABILITETI I SISTEMEVE ELEKTRONIKE NË VENDET NË ZHVILLIM – RAST STUDIMOR INSTITUCIONET E REPUBLIKËS SË KOSOVËS

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *