MBROJTJA E TË DREJTAVE TË KOMUNITETIT ROM NË LEGJISLACIONIN KOMBËTAR DHE NDËRKOMBËTAR. SFIDAT E INTEGRIMIT NË JETËN SOCIALE DHE EKONOMIKE TË VENDIT

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *