NJË VËSHTRIM I PËRGJITHSHËM MBI TË DREJTËN PËR ARSIM NË SHQIPËRI ECURIA E KËSAJ TË DREJTE NË PËRPUTHJE ME STANDARDET NDËRKOMBËTARE DHE LEGJISLACIONIN EVROPIAN

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *