Njoftohen të gjithë studentët e Universitetit të Tiranës se me Vendimin e Rektorit nr.47, datë 14.04.2020, periudha zgjedhore dhe data e zgjedhjeve për anëtar të Këshillave Studentorë të Fakulteteve të Universitetit të Tiranës pezullohen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *