PASOJAT PERSONALE DHE PASURORE SI RRJEDHOJË E SHPALLJES SË PERSONIT TË ZHDUKUR DHE TË VDEKUR: NË VËSHTRIM KRAHASIMOR

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *