RAPORTE TË PËRDORIMIT TË LIDHORES DHE PASKAJORES NË GJUHËN SHQIPE DHE NË GJUHËN GJERMANE NË PËRKTHIMIN E MIRËFILLTË GJUHËSOR DHE LETRAR NË VEPRËN “PALLATI I ËNDRRAVE”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *