Takim me Ministrin e Mirëqenies Sociale Z. Erion Veliaj

Ditën e enjte, datë 17/04/2014, ora 17:00, tek Godina Liria, Z. Erion Veliaj, Ministër i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë ka prezantuar para studentëve të Universitetit të Tiranës projektin e ministrisë në lidhje me skemën e re të pensioneve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *