Urdhër nr. 175, datë 30.6.2020, i Ministrit të Arsimit, Sportit dhe Rinisë, “Për zhvillimin e procesit zgjedhor për autoritetet dhe organet drejtuese në institucionet publike të arsimit të lartë”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *