Agjencia Kombëtare e Kërkimit Shkencor dhe Inovacionit (AKKSHI),në kuadër të Programit Horizon 2020, janë publikuar Programet e Punës 2018-2020.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *