Nënshkrimi i memorandumit të bashkëpunimit midis Universitetit të Tiranës dhe Kuvendit të Republikës së Shqipërisë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *