NJË AKTIV I PAÇMUAR-VLERA E BURIMEVE NJERËZORE DHE KONTABILITETI I TYRE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *