SISTEMI I PËRKUJDESIT SOCIAL NË SHQIPËRI – VLERËSIMI I TIJ DHE PËRQASJA ME MODELET EUROPIANE (VLERËSIMI I SHËRBIMEVE TË OFRUARA NDAJ VIKTIMAVE TË DHUNËS NË FAMILJE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *