AKTET E KUVENDIT TË ARBËNIT (1706) DHE ÇËSHTJE TË RECEPSIONIT TË TYRE NË GJYSMËN E DYTË TË SHEK. XIX

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *