NDIKIMI I SHPËRBLIMEVE MONETARE DHE JOMONETARE NË MOTIVIMIN E PUNONJËSVE NË SEKTORIN BANKAR SHQIPTAR

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *