Shkresa e Rektorit të UT Prof. Dr. Mynyr Koni drejtuar Ministres së Arsimit, Sporti dhe Rinisë, Znj. Besa Shahini

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *