Kriteret e pranimit, kuotat dhe tarifat e studimit

I. Cikli i parë i studimeve, Bachelor për vitina Akademik 2020- 2021 në Universitetin e Tiranës:

 

 

 

II. Cikli i dytë i studimeve, Master për vitina Akademik 2020-2021 në Universitetin e Tiranës:

 

 

 

Arkiva (Kliko këtu)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *